Hvem er vi

Hos Code of Care er vi et team af mennesker – som i fællesskab skaber rammerne om organisationen.
Nedenfor kan du læse lidt om den enkelte medarbejder.



Peter Nørgaard
Stifter
T: 2028 3310
peter@codeofcare.dk

 

Lone Østergaard
CEO
T: 2785 6496
lone@codeofcare.dk

 

Tommy Wølk
Udviklingschef
T: 2086 5030
tommy@codeofcare.dk 

 

Pernille De Voss 
Rådgiver
T: 6018 9892
pernille@codeofcare.dk

Jannie Ejgod Staunstrup
Administration 
jannie@codeofcare.dk

 


Mette de Voss
Grafiker
mette@codeofcare.dk


Trine Knudsen
Online kommunikation 
Trine@codeofcare.dk